Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą działającą nieprzerwanie od 1992 roku. Ściśle współpracujemy z Autohaus Büchner z Görlitz, dzięki czemu mamy dostęp do niemieckiej sieci serwisowej Renault, Nissan oraz Dacia. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze samochodów marek francuskich ze szczególnym naciskiem na Renault.

Profesjonalnie wyposażony serwis pozwala na przeprowadzenie szybkiej diagnostyki, oceny zakresu prac oraz kosztorysu. W naprawach staramy się korzystać z oryginalnych części lub fabrycznych zamienników. Dzięki współpracy z niemieckim partnerem dostęp do części mam często szybszy niż autoryzowane serwisy.

Jednym z ważniejszych elementów naszej firmy jest wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników. To im zawdzięczamy bardzo dobrą opinię wśród klientów z okolic Polski, Niemiec i Czech. Ich umiejętności i systematycznie podnoszone kwalifikacje to najlepsza gwarancja skutecznej naprawy czy przeprowadzenia serwisu samochodu.

Zabezpieczamy Państwa przyjemność z jazdy

Jubileusz 30 lecia

Rok 2022 to 30 jubileusz powstania firmy. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszemu zespołowi, wytrwałości jak i stabilnej pozycji nasza firma rozrosła się do dzisiejszych rozmiarów.

W okresie tego czasu, z małego warsztatu powstał profesjonalny serwis oferujący klientom kompleksowe usługi związane z serwisowaniem samochodów, sprowadzaniem i sprzedażom części samochodowych, rozwiniętą częścią usług związanych z naprawą blacharki samochodowej czy usługi związane z pomocą drogową.

Dziękujemy naszym klientom. Ich zaufanie, dobre opinie i stała współpraca, pozwalają doskonalić nasze umiejętności oraz rozwijać firmę.